بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال

فیلم Furiosa: A Mad Max Saga 2024 با دوبله فارسی

لیست تماشا +
دانلود فیلم Furiosa: A Mad Max Saga 2024

فیلم Furiosa: A Mad Max Saga پس از سقوط جهان و فروپاشی اجتماعی جریان دارد و ماجراهای فیوریوسای جوان را دنبال می‌کند که از مکان سبز ربوده می‌شود و به‌دست یک گروه بزرگ از موتورسواران یاغی به رهبری وارلرد دمنتوس می‌افتد. آن‌ها با عزیمت به دنیای ویستلند با قلعه‌ای رو‌به‌رو می‌شوند که توسط ایمورتان جو اداره می‌شود. درحالی‌که دو ستمگر برای تسلط می‌جنگند، فیوریوسا باید مصیبت‌های زیادی را پشت سر بگذارد تا راهی برای بازگشت به خانه پیدا کند.

توضیحات :
دوبله فیلم فوریوسا: حماسه مکس دیوانه

آپدیت : دوبله نماوا اضافه شد.

عوامل دوبله نماوا (قرار گرفته روی فیلم – پیشفرض)
گویندگان : منوچهر زنده دل ، سیما رستگاران ، رضا آفتابی ، شایان شامبیاتی ، رضا الماسی ، ابوالفضل شاه بهرامی ، خشایار شمشیرگران ، پویا فهیمی ، آزاده اکبری ، مهیار ستاری ، محمدعلی دیباج و…
دوبله شده در استودیو نماوا
پخش از نماوا


عوامل دوبله رنگین کمان سخن (قرار گرفته روی فیلم – دوبله دوم)
گویندگان : شروین قطعه ای ، تورج مهرزادیان و…
دوبله در استودیو رنگین کمان سخن
پخش از گپ فیلم
عوامل دوبله فیلیمو (قرار گرفته روی فیلم – دوبله جداگانه)
مترجم: سیاوش شهبازی
گویندگان: مینا قیاسپور ( آنیا تیلور جوی / فیوریوسا) ، منوچهر زنده‌ دل (کریس همسورث / دمینتوس) ، همت مومیوند ، پویا فهیمی ، محمدرضا فصیحی‌نیا ، مهسا عرفانی ، ارسلان جولایی ، علیرضا اوحدی ، مهیار ستاری ، ابوالفضل شاه‌بهرامی و‌ …
فیلم «فیوریوسا: حماسه مکس دیوانه» جدیدترین فیلم ساخته شده از فرنچایز مد مکس به شمار می‌رود که پیش‌درآمدی برای فیلم Mad Max: Fury Road محصول سال ۲۰۱۵ میلادی به شمار می‌رود و داستان خاستگاه شخصیت فیوریوسای جوان را با بازی آنیا تیلور جوی روایت می‌کند.

منتقدان بر این باور هستند که فیلم «فیوریوسا: حماسه مکس دیوانه» با وزن عاطفی بیشتر توانسته فیلم «مد مکس: جاده خشم» را غنی‌تر کند، حتی با وجود اینکه از نظر جذابیت و انفجاری بودن به آن فیلم نمی‌رسد. با این حال، این فیلم اثر باشکوه دیگری از جورج میلر به شمار می‌رود.

تاکنون در وب سایت راتن تومیتوز ۳۹ نقد برای فیلم «فیوریوسا: حماسه مکس دیوانه» منتشر شده که امتیاز ۸۷ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۸۳ از صد دیده می‌شود که بر اساس ۲۷ نقد منتشر شده است..

تریلر فیلم Furiosa: A Mad Max Saga


دانلود تریلر Furiosa: A Mad Max Saga
لینک های دانلود
ورود به حساب کاربری+ ایجاد حساب کاربری
برچسب ها
فیلم های پیشنهادی به شما