به جای پرداخت صد هزارتومان و دریافت ده هزار فیلم سانسور شده بیاید کمتر از چهارده هزارتومان پرداخت کنید و بیش از چهل هزار فیلم و سریال سانسور نشده تماشا کنیدخرید اشتراک اسکای فیلم

دانلود فیلم West Side Story 2020 - اسکای فیلم دانلود فیلم West Side Story 2020 - اسکای فیلم

بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال

فیلم West Side Story 2020

لیست تماشا +
دانلود فیلم West Side Story 2020
+16

اقتباسی از فیلم معروف موزیکال "West Side Story" که در 1957 ساخته شد. داستان در مورد عشق ممنوعه و دشمنی بین "Jets" و "Sharks"، دو گروه نوجوان خیابانی است که پیش زمینه نژادی متفاوتی با یکدیگر دارند.

توضیحات :
داستان وست ساید (انگلیسی: West Side Story) فیلمی آمریکایی در ژانر درام عاشقانه و موزیکال به کارگردانی استیون اسپیلبرگ است که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد. این فیلم از فیلم‌نامه‌ای نوشتهٔ تونی کوشنر ساخته شده‌است. این فیلم دومین اقتباس بلند از موزیکال صحنه‌ای ۱۹۵۷ به همین نام با کتابی از آرتور لاورنتز، موسیقی لئونارد برنستاین، شعر استیون سوندهایم و طراحی رقص جروم رابینز است.[۵][۶] انسل الگورت و راچل زگلر ستارگان فیلم هستند و آریانا دبوز، دیوید آلوارز، مایک فیست و ریتا مورنو در نقش‌های مکمل حضور دارند. ریتا مورنو که در فیلم اقتباسی سال ۱۹۶۱ حضور داشت، در کنار کوشنر تهیه‌کننده اجرایی فیلم نیز هست.
توسعهٔ فیلم در سال ۲۰۱۴ توسط کمپانی استودیو قرن بیستم آغاز شد و کوشنر در سال ۲۰۱۷ نوشتن فیلم‌نامه را آغاز کرد. در ژانویه ۲۰۱۸، اسپیلبرگ برای کارگردانی استخدام شد و مراحل انتخاب بازیگران در سپتامبر ۲۰۱۸ آغاز شد. طراحی سکانس‌های رقص فیلم بر عهدهٔ جاستین پک بود. فیلم‌برداری در ژوئیه ۲۰۱۹ آغاز شد و دو ماه بعد به پایان رسید. مکان‌های فیلم‌برداری سکانس‌ها در نیویورک و نیوجرسی بود.

اولین نمایش جهانی داستان وست ساید در ۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ واقع در جاز ات لینکلن سنتر در شهر نیویورک بود و در ۱۰ دسامبر ۲۰۲۱ توسط استودیو قرن بیستم در ایالات متحده به‌صورت سینمایی اکران خواهد شد. انتشار فیلم به‌دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ یک سال به تأخیر افتاده بود.نقدهای اولیه به این فیلم مثبت بود و کارگردانی اسپیلبرگ، فیلم‌نامه کوشنر، اجراهای بازیگران، موسیقی، فیلم‌برداری، رقص‌پردازی جاستین پک و وفاداری به منبع کتاب اصلی با ستایش منتقدان همراه بود.

عوامل و نقش ها
برچسب ها
فیلم های پیشنهادی به شما