بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال

سریال Batwoman

لیست تماشا +
دانلود سریال Batwoman 2019
+14

سریال در گاتهامی آغاز می‌شود که حدود سه سال بتمن در آن حضور نداشته است. برای اینکه با Batwoman همراه شوید باید این را بپذیرید که مردم می‌دانند از سه سال پیش خبری از بروس وین میلیاردر هم نبوده، اما آن‌ها هنوز نمی‌دانند این دو نفر یکی هستند! اینکه اداره پلیس گاتهام متوجه این قضیه نشده را درک می‌کنم – آن‌ها حتی نمی‌توانند یک جرم ساده را بدون تلفات زیاد حل کنند – اما بالاخره ریدلر باید این قضیه را می‌فهمید. اما این مهم نیست. نکته مهم این است که شهر در همان حالت آشوب است، دولت محلی بالاخره آماده است نماد بتمن را حذف کند و برای محافظت از شهر از گروه Crows کمک بگیرد، نیروی دفاعی نیمه ارتشی که توسط پدر کیت یعنی جیکوب کین (با بازی داگری اسکات (Dougray Scott)) تاسیس شده است. اما اوضاع با حضور آلیس (با بازی ریچل اسکارستن (Rachel Skarsten)) شخصیت بدی که از سرزمین عجایب آمده و احتمالا روابط پیچیده‌ای با خانواده کین دارد دگرگون می‌شود.

توضیحات :
e / آلیسون شومیکر: 72
بت وومن، هنوز تبدیل به بت وومن نشده است. البته این جمله به معنای آن نیست که بخواهم خلاصه‌ای از سریال بت وومن و شرایط حاکم بر آن، اراِئه کنم. در دو اپیزودی که از این سریال دیده‌ایم، کیت کین (روبی رز) به بدل شدن به بت وومن نزدیک هم نمی‌شود. او لباس خفاشی می‌پوشد. البته! مشت و لگد می‌زند و وقتی که در حال پرواز است، به‌سرعت پایین می‌آید. او به فکر فرو می‌رود، اخم می‌کند و با جنایت‌کاران گلاویز می‌شود، اما مثل خیلی از ابرقهرمان‌های پیش از خود، همان روندی را که در داستان اصلی و اولیه‌ وجود دارد در پیش می‌گیرد؛ روندی که با اشتیاق بت وومن مبنی بر افشاسازی‌های بزرگ مغایرت دارد.

سریال Batwoman برای تبدیل شدن به سریالی که ارزش دیدن داشته باشد، باید از الگوهای سریال دیگر مجموعه‌ی سریالی Arrowverse یعنی Legends of Tomorrow پیروی کند؛ سریالی که تبدیل به بهترین سریال ابرقهرمانی شبکه‌ی The CW شد.VARIETY / کارولین فرامکه: 70
حتما نباید راجع به کتابهای کمیک، دانش جامع داشته باشید تا اساس داستان بت‌من را بدانید. داستان پسری با کودکی غم‌انگیز که تبدیل به شوالیه‌ی شنل‌پوش گاتهام می‌شود، بارها به شکل‌های مختف بازگو شده که برای جذاب کردنش باید چاشنی خلاقیت را به آن اضافه کرد. از این منظر، سریال جدید شبکه‌ی The CW مزیت‌هایی دارد. اول اینکه دیگر خبری از بروس وین و عمارت مجلل او نیست، بلکه دخترعمویش، کیت کین، سه سال پس از او به گاتهام بازمی‌گردد. او با شهری مواجه می‌شود که در مرز آشوب و هرج‌ومرج است (البته اگر منصفانه نگاه کنیم، باید بگوییم که چه زمانی شهر گاتهام در مرز آشوب و هرج‌ومرج نبوده است؟!). در غیبت بت‌من، پدر کیت، یک نیروی امنیتی حرفه‌ای به نام «کروز» را ایجاد کرد تا وظیفه‌ی نگهبانی شهر را بر عهده بگیرند. درحالی‌که زن ناامیدی به نام آلیس و افراد وابسته به او، می‌خواهند مخل نظم و امنیت شوند.

COLLIDER / وینی مانکوسو: 60
در این سریال می‌توانیم تمایز کیت با بروس (بت‌من) را مشاهده کنیم. وقتی بروس وین، نقاب بر چهره می‌گذاشت، هویت خود را پنهان می‌کرد و در میان جنایت‌کاران گاتهام باعث ایجاد رعب و وحشت می‌شد، اما کیت کین می‌داند که گاتهام به هویت او به دیده‌ی تحقیر می‌نگرد و بدتر این است که به همین دلیل مجبور می‌شود در روز روشن نقاب بر چهره بگذارد. همین امر، باعث ایجاد تمایز این شخصیت با بروس وین می‌شود. او کماکان لجوج و کله‌شق است، اما نهایتا تصمیمش مبنی بر پوشیدن شنل و بالاپوش، فراتر از یک تصمیم شخصی است. کیت کین بیشتر سعی دارد که اشتباه شهر را اثبات کند تا اینکه شهر را نجات دهد.Uncle Barky / اد بارک: 58
در دو اپیزود نخست، سریال، از یک صحنه‌‌ی اکشن به صحنه‌ای دیگر منحرف می‌شود و فاقد انسجام لازم است. نکته‌ی دیگر این است که خوب نیست در حالی‌ که کیت، قهرمان و در مرکز سریال است، آلیس (ریچل اسکارستن)، مکررا توجه بینندگان را جلب کند و تحسین آنها را برانگیزد.

عوامل و نقش ها
لینک های دانلود
ورود به حساب کاربری+ ایجاد حساب کاربری
سریال های پیشنهادی به شما