به جای پرداخت صد هزارتومان و دریافت ده هزار فیلم سانسور شده بیاید کمتر از چهارده هزارتومان پرداخت کنید و بیش از چهل هزار فیلم و سریال سانسور نشده تماشا کنیدخرید اشتراک اسکای فیلم

دانلود سریال Euphoria 2019 - اسکای فیلم دانلود سریال Euphoria 2019 - اسکای فیلم

بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال

سریال Euphoria

لیست تماشا +
دانلود سریال Euphoria 2019
+17

این سریال که بر اساس یک سریال دیگر به همین نام ساخته شده است، در مورد گروهی از دانش آموزان دبیرستانی است که با مسایلی همچون رسانه های اجتماعی، بحران هویت، مواد مخدر، ضربه های روحی، مدرسه، عشق و دوستی دست و پنجه نرم می کنند. در این میان داستان سریال بر روی دختر 17 ساله ای به نام “رو” تمرکز دارد که به مواد مخدر معتاد شده است…

توضیحات :
در سریال Euphoria ساخته‌ی سم لوینسون (Sam Levinson) که کارگردانی چندین اپیزود سریال را هم برعهده دارد، زندیا (Zendaya) نقش رو (کلمه‌ای که معنی غم و اندوه و پشیمانی هم می‌دهد) را بازی می‌کند، دختر نوجوانی که برای فرار از غم و اضطرابی که تمام عمرش او را رها نکرده اسیر مواد مخدر و خودتخریبی شده است. رو سه روز پس از واقعه‌ی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ متولد شده، عضوی از نسل زد (متولدان ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۰ و بعد از آن که به آن‌ها نسل اینترنت هم می‌گویند) که در سایه‌ای از تراژدی بزرگ قرن بیست و یکم آمریکا زندگی می‌کند.

رو پس از یک اوردوز، که نزدیک بود باعث مرگش شود و به رابطه‌اش با خواهر کوچکش (با بازی استورم رید (Storm Reid)) که جان او را پس از اوردوز نجات داد آسیب رساند، تابستان را در یک کمپ گذرانده است. رابطه‌ی آسیب‌دیده و در حال بهبودی آن‌ها برخی از بهترین لحظات سریال را رقم می‌زند، و در حالی که زندیا در کل سریال عالی بازی می‌کند، وقتی در بهترین حالتش است که رو در حال سپری کردن صحنه‌ای با خانواده‌اش یا فکر کردن به آسیبی است که به آن‌ها وارد کرده است. Euphoria درام قوی زیادی از موضوعات اعتیاد و نبرد طولانی و سخت برای بهبودی استخراج می‌کند، اما اوردوزها و تلاش برای مصرف مجدد مواد که در سریال به نمایش درآمده خیلی تاریک و آزاردهنده هستند.

دیگر شخصیت جذاب سریال جولز (با بازی هانتر شیفر (Hunter Schafer)) یک دختر ترنس است که تازه به این شهر آمده و خیلی زود با رو دوست می‌شود. جولز که معمولا جذب مردان مسن و سرخورده می‌شود، حین اینکه در اپلیکیشن‌های دوست‌یابی به دنبال عشق زندگی‌اش می‌گردد، وارد رابطه‌ای عاشقانه و آبکی می‌شود. در همین حین، جیکوب الوردی (Jacob Elordi) در نقش نیت ورزشکار متعصب احساساتش را فقط از طریق خشونت و رابطه‌ ج.ن.س.ی منتقل می‌کند. رابطه‌های او در لحظاتی غیرمنتظره به روش‌هایی شوکه‌کننده و ترسناک نمایش داده می‌شوند. این روابط شامل مدی (با بازی الکسا دمی (Alexa Demie)) دوست‌دخترش می‌شوند، که اخلاق و رفتار خاص خودش را دارد.

اپیزودهای اول Euphoria کاملا افراطی و غیرمنتظره هستند و با نمایش عصبانیت و رنجش نوجوان‌ها مخاطب را کمی از سریال دور می‌کنند. این سریالی نیست که از همان اول عاشقش شوید، مخصوصا وقتی هر صحنه شامل نماهای جدیدی از جهنم تاریک دوران نوجوانی است؛ تجاوزهای زننده، استفاده فراوان از مواد مخدر، خود زنی، و اوردوز، همگی در اپیزود اول Euphoria نقش دارند. همچنین در این سریال شاهد عریانی زیادی مخصوصا توسط بازیگران مرد هستیم. تمام این‌ها قرار است شوکه کننده باشند، و در دنیایی پر از انحرافات اخلاقی گاهی از دیدن این صحنه‌ها شوکه هم می‌شویم.

عوامل و نقش ها
لینک های دانلود
ورود به حساب کاربری+ ایجاد حساب کاربری
برچسب ها
سریال های پیشنهادی به شما